Yazılar

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. SİNAN DEMİRTÜRK ile 18 Mart Çanakkale Zaferini Konuştuk.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. SİNAN DEMİRTÜRK Youtube Kanalımıza misafir oldu.

18 Mart Çanakkale Zaferi büyük bir kahramanlık destanı adlı Yayınımızda, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Dr. Sinan DEMİRTÜRK hocam konuğumuz oldu. 18 Mart’ta Gelibolu’da büyük bir kahramanlıkla kazanılan zafer, sadece Türklerin değil bütün dünyanın hayatını değiştirdi. İşte bu önemli güne ait Değerli bilgilerini bizimle paylaşan Hocama Teşekkür ederim. 18 Mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun!

Proğramı izlemek için Linkimize Tıklayınız. : https://youtu.be/D-3eZ5eX4nM

18 Mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun!

18 Mart Çanakkale Zaferi büyük bir kahramanlık destanı… 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin bu yıl 105. yıl dönümü ve birçok kişi Çanakkale ile ilgili şiirleri sözleri araştırıyor. 18 Mart’ta Gelibolu’da büyük bir kahramanlıkla kazanılan zafer, sadece Türklerin değil bütün dünyanın hayatını değiştirdi. İşte bu önemli güne özel şiirler, sözler ve detaylar. 18 Mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun!

Araştırmacı – Yazar İsmail UÇAKÇI Youtube Kanalımızda Oğuz Boylarını anlattı.

Araştırmacı, Yazar Sayın İsmail UÇAKÇI ( Araştırmacı – Yazar ) Web TV bugünkü program konuğumuz oldu.

Oğuz Boyları, Oğuzların Dünya ve İslam Medeniyetine katkıları hakkında Bizleri Bilgilendirdi. Çok değerli Kitaplarından (OĞUZ BOYLARI) adlı eserini hediye ederek beni onurlandırdı, bu değerli bilgi Paylaşımlarından dolayı Teşekkür ederim.

Proğramı izlemek için Linkimize Tıklayınız. : https://youtu.be/NmaSSWDwFFc

Sualtı Camiasından Sn.Boğaçhan TELERİ Hocam Konuğum oldu.

Su Altı Sporlar aletli dalış alanın duayen bir isim olan ve aynı zamanda Benim Sualtı sporları ile tanışmama vesile olan Antrenörlerimizden, sayın Tahsin CEYLAN ve o isimlerden biri olan Boğaçhan TELERİ ( Su Altı Dalış CMAS3* ) hocam konuğum oldu.

Bu gün kendisi Sualtı sporlar Aletli dalış konusunda programımıza katılarak bizleri bilgilendiren, aynı zamanda bir dönemde Judo judo yapmış olan ülkemizi dalış sporları ile Yerli yabancı bir çok kişiye Eğitim vererek Türkiye Turizmine ve Sualtı sporlarına hizmet eden abim ve değerli Hocamız Sn. Boğaçhan TELERİ’ye Teşekkür ederim.

Proğramı izlemek için Linkimize Tıklayınız. :https://youtu.be/e0EETvTN3NM

Gazi Üniversitesi Öğretim üyesi Sn.Prof. Dr. Tekin ÇOLAKOĞLU Konuğumuz oldu

Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Öğretim Üyesi Prof. Dr. TEKİN ÇOLAKOĞLU Youtube Kanalımıza misafir oldu.

Spor Hukuku , Dünden Bugüne Spor ve Sporda Başarının anahtarı gibi konularda programımıza katılarak bizleri bilgilendiren, aynı zamanda bir dönemde Oryantiring Federasyon Başkanlığı yapan Sn.Prof.Dr. Tekin Çolakoğlu Hocamıza Teşekkür ederim.

Proğramı izlemek için Linkimize Tıklayınız. : https://youtu.be/tsHttR55bmw

THK Üniversitesi Öğretim Üyesi Sn. Doç. Dr. Suat BEGEÇ Konuğumuz oldu

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Öğretim Üyesi Çok Değerli Abim Sn. Doç. Dr. Suat BEGEÇ hocam konuğum oldu.

Stratejik yönetim, Sporda Stratejik yönetim, Vizyon, Misyon Nedir gibi bir çok konularda programımıza katılarak bizleri bilgilendiren, aynı zamanda bir dönemde Judo Milli Takımında 1989 Ordular arası Dünya Judo Şampiyonasında Milli takım Arkadaşım olarak ülkemizi temsil ettiğimiz abim ve değerli Hocamız Sn. Doç. Dr. Suat BEGEÇ Hocamıza Teşekkür ederim.

Proğramı izlemek için Linkimize Tıklayınız. :https://youtu.be/e0EETvTN3NM