Manşet Haber

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. SİNAN DEMİRTÜRK ile 18 Mart Çanakkale Zaferini Konuştuk.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. SİNAN DEMİRTÜRK Youtube Kanalımıza misafir oldu.

18 Mart Çanakkale Zaferi büyük bir kahramanlık destanı adlı Yayınımızda, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Dr. Sinan DEMİRTÜRK hocam konuğumuz oldu. 18 Mart’ta Gelibolu’da büyük bir kahramanlıkla kazanılan zafer, sadece Türklerin değil bütün dünyanın hayatını değiştirdi. İşte bu önemli güne ait Değerli bilgilerini bizimle paylaşan Hocama Teşekkür ederim. 18 Mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun!

Proğramı izlemek için Linkimize Tıklayınız. : https://youtu.be/D-3eZ5eX4nM

18 Mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun!

18 Mart Çanakkale Zaferi büyük bir kahramanlık destanı… 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin bu yıl 105. yıl dönümü ve birçok kişi Çanakkale ile ilgili şiirleri sözleri araştırıyor. 18 Mart’ta Gelibolu’da büyük bir kahramanlıkla kazanılan zafer, sadece Türklerin değil bütün dünyanın hayatını değiştirdi. İşte bu önemli güne özel şiirler, sözler ve detaylar. 18 Mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun!

Basic Judo adlı kitabımdan aldınız mı ?

Merhabalar….

Çok değerli Antrenör arkadaşlarım ve sporcu kardeşlerim, sizlere bu eğitim Kitabımı tasarlayıp hazırlarken, Türkiye’ de Temel Judo eğitimini anlatan Türkçe detaylı bir kitabın olmaması nedeni ile Bilgi ve birikimlerimi ortaya koyarak sizler için hazırlamış bulunmaktayım.

Kitabımda bulunan görseller de değerli desteklerini esirgemeyen çok kıymetli Judokalar Sayın, Aybüke ÖNSEL , Neşe ERTAN kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Sizlere yine interaktif ortamda Judo Tekniklerinin gösterimini anlatan herhangi bir araştırmanın ve uygulamanın olmayışının eksikliğini gördüm. Büyük çalışmalar sonucunda bu eğitim CD mizi hazırladım. Bütün bu tekniklerin videolara dönüşmesinde Benimle bıkmadan usanmadan günlerce süren çekimlerinde yardımlarını esirgemeyen Kardeşlerim , Milli sporcularımız sayın Halil İbrahim UZUN ve sayın Semih KARABULUT‘a yardımlarından dolayı şahsım olarak şükranlarımı sunuyorum. Bu CD yi hazırlarken büyük bir ilkede imza atmış olmanın sevincini ve gururunu siz değerli kardeşlerimle paylaşıyorum.

BASIC JUDO Eğitim Kitabımı ve interaktif CD’ sini Alan inceleyen siz değerli kardeşlerim, o çok değerli yorumlarınız ve fikirlerinizi aşağıda belirttiğim mobil telefonum ile beni arayarak veya e-maillerim vasıtasıyla yazarak paylaşacağınızı umut ediyorum. CD almak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki bilgilerimden ulaşabilirsiniz.Ancak büyük emeklerle hazırlamış olduğum bu ” BASIC JUDO ” eğitim CD’sinin emeğe saygıyı korumak anlamında telif haklarıyla korunduğunu ve kopyalanması sonucunda kopyalama yapanlar ve izinsiz bu CD de bulunan bilgilerimi kullananların haklarında yasal işlemler yapılacağını duyururum.

Sevgiyle Kalın….